Üks päev, kuus asja

Nii nüüd lõpuks võtsin end kätte ja tegin kaks õmblemis päeva. Esimene päev oli viljakas ja suutsin valmis meisterdada 6 asja ( muidugi ma ei tegelenud ka ainult õmblemisega). Ja kuna ma olen selline kunsti inimene siis kõik päevad pole kohe õmblemis päevad. Nii ka seekord. Järgmine päev polnud kohe üldse nii ladus. Esimene pluus mille tegin tuli kuidagi lääbakas. Ja teine oli ka imelik. Kui ma hakkasin sinist jumpsuti tegema siis pidin üsna kiirelt alla andma kuna see ei läinud rindadest kinni eest ja pükste osa ei läinud ka jalga. Ühe sõnaga põrusinläbi. Aga see eest tegin esimesel päeval valmistatud asjadest pilti. Siin need on:)


Pükste riide meeter maksis 10.-, Maika tegin isa maikast ümber. Õlale õmblesin kunst lilled. Lihtne DIY ( võta kunstlille õis, Eemalda see roheline jubin, mis seal küljes on nii, et alles jäävad ainult kroonlehed, Siis moodusta neist uuesti lilleõis ja õmble riidele. Lihtne, eksole!)Roosa pluusi riie maksis kokku 22.- , pükste riie 35.- Kingad on zarast 599.- ja käevõru ikka seppäläst 45.-Helesinine suve kampsik, kangas maksis kokku 40.- Sandaalid Zarast 399.-

( ...jh ma tean mul peaaegu ''trussikud'' paistavad, Tgelt mul olid lühkarid ka all:)

Pääsukese lõikega militaar jaki riie maksis kokku 20.- Kett 19.- m
Püksid tegin vanast Zara pluusist ja nööbid maksid 10 senti tükk.Sõjaväestiilis saapad ostsin kaltsukast ( täiesti uued) 50.-

Share this:

ABOUT THE AUTHOR

Ceyron Louis

Hi! I'm Marley. I create stuff

  Blogger Comment
  Facebook Comment

20 comments:

 1. Jee, uus post. Väga lahedad asjad.
  Aga Sa võiksid kunagi mõne tutoriali teha.

  ReplyDelete
 2. Võiksid teha tutoriali, kuidas neid pükse teha, väga andekas oled!

  ReplyDelete
 3. Palun saada mulle meilile pükste lõige :) Vägavägaväga vaja :P!

  scarleticious@gmail.com

  ReplyDelete
 4. Kahjuks mul pole pükstest lõiget kuna ma teen asju teisiti pisut. Võtan käärid kätte ja lihtsalt lõikan ilma mõõtute ega millegitta. Nii et kahjuks ei saa ma seda lõiget saata:/

  ReplyDelete
 5. Just kõige lahedam ongi see, et lihtsalt võtad käärid kätte ja teed.. oskaks ise ka.. küll oleks hea :) riided jälle muidugi väga ägedad ja alati ootan su postitusi. nii inspireerivad!

  ReplyDelete
 6. Sul on alati nii põnevad projektid käsil! Ja need esimesed püksid on lihtsalt võrratud! Mul tekkis ka küsimus - millistest kauplustest Sa kangast ostad?:)

  ReplyDelete
 7. kui vähegi viitsimist on, siis tõesti võiksid jagada õpetusi :)

  ReplyDelete
 8. See on randvere lasteaed piltidel? Kas elad seal lähedal? Väga super pildid igaljuhul ja isetehtud asjad on most amazing!

  ReplyDelete
 9. Sa oled super tubli & jätka samas vaimus !

  ReplyDelete
 10. Olen juba pikemat aega jälginud sinu blogi ja no tõesti super oled! Üliandekas ning inspiratsiooni andev!!! Jätka samas vaimus ning jõudu ja jaksu sulle! Lisaks veel kaunis ja sümpaatne neiu, väga palju potentsiaali tulevikus. Olen kindel, et võime näha sind televiisoris moeguruna nippe jagamas:D

  ReplyDelete
 11. Ma jumaldan sinu tehtud asju :) Lausa endal tuleb ka selline tahtmine kohe käärid kätte võtta ja meisterdama hakata :)

  Väga tubli oled;)

  ReplyDelete
 12. Sinised retuusid-püksid ja helesinine suve kampsik on ikka väga-väga ilus. Väga andekas ;)

  ReplyDelete
 13. super ilusad on kõik sinu tehtud asjad.. alati peale sinu blogi lugemist tekib tuju kangapoodi tormata ja ka ise midagi valmis nikerdada :)

  ReplyDelete
 14. Üks vähestest tõsiselt inspireerivatest blogitest minu jaoks.Keep going!

  http://krizu-embraceit.blogspot.com/

  ReplyDelete
 15. kõik on nii ilusad asjad. megatubli oled! :)

  ReplyDelete
 16. Minumeelest ka võiksid vahepeal lahedaid tutoriale teha, nagu ükskord erinevaid õlgu tegema õpetasid :)

  ReplyDelete
 17. Supersupersuper töö! Oeh kui ma vaid ise nii hästi õmmelda oskaks, teeks omale ka sellised asjad..

  ReplyDelete
 18. hei, kas sa ka müüd oma riideid?
  Need roosad püksid on üüüberkenad:)

  ReplyDelete