DIY: Warm and sweet sweater

Üle pika aja ka üks DIY projekt, mis tundus piisavalt lihtne, et seda ka teile õpetada. Nii siis ostsin kaltsukas tavalise beeži kamspiku (€1.28), tegin selle kitsamaks ( vaata mu varajasemat postitust, kus ma õpetan pluusi kitsamaks tegema ja varukaid külge õmblema SIIT) ja õmblesin küünarnukile ''kulumisvastaded'' lapid. Kõige lihtsam asi üldse aga ma nii armastan seda stiili kamspikuid praegu ja tundus, et palju lihtsam on ise teha kui poest osta!
Järgmine tutorial tuleb pükste kitsamaks tegemisest, sest paljud ei oska seda siiani teha ja ma leian, et se on täiesti häda vajalik oskus, vähemalt minul, kuna ühedki püksid ei istu mulle mu kurvide pärast.Sul on vaja:

*Kampsunit, millele uus elu anda,
*Veidi tumepruuni riiet ( mina kasutasin ühe vana särgi ära),
*Kääre,
*Õmblusmasinat/niiti ja nõela,
*Nööpnõelu


Tee Nii:

1. Lõika kamsunil varukad küljest ära ja ka nende pikiõmblus lahti.
2. Võta pruun riie ja lõika sellest 2 ovaalali.
3. Mõõda välja, kuhu peaks varukatel jääma su küünarnukk ja kinnita sinna nööpnõeltega ovaalid.
4. Õmble lapid kinni (soovitan kasutada tumedat niiti, mitte nagu mina aga muiud poleks seda pildil näha olnud)
5. Seejärel õmble pikiõmblus uuesti kinni ja varukad tagasi külge. Ja valmis!Igaksjuhuks näitan pildil uuesti kuidas varukat õmmeldakse. ( Täpset õpetust vaata varajasemast postitusest SIIT.)

Mõned kiired punkid:

- Pluus pahupidi,varukas õigetpidi!
- Küljeõmblus ja varuka pikiõmblus peavad kaenla all kohakuti olema.
- Kinnita kindlasti nööpnõeltega!Tegin selle kell 2 öösel. Olin kasimata ja sibulakrunniga ning otsustasin, et riidepuu näeb hetkel parem välja kui mina. Vb teen sellest hiljem veel pilti, et saaksite ka seljas näda:)

Terve tutorial:

Share this:

ABOUT THE AUTHOR

Ceyron Louis

Hi! I'm Marley. I create stuff

  Blogger Comment
  Facebook Comment

4 comments:

 1. Sa võiksidki teha põhiliselt õpetusi, need on kõige huvitavamad!:)

  ReplyDelete
 2. See blogi on mulle rohkem eneseväljenduseks ja õpetuste tegemine on tõeline tüütus, nii et teen nii palju kui viitsin. Ja kuna mul on postkast igapäev umbes kirjadest sisuga, mida ma vabalajal teen ja et ma rohkem pilte endast paneksin siis ma leian, et üks trumpab teise hetkel üle. Õpetuste tegemine ei kajasta eriti mind kui isikut.

  ReplyDelete
 3. Ma armastan su stiili , oled mulle eeskujuks :))Imetlen su blogi :)

  ReplyDelete
 4. Oh, ma oleks nii tänulik, kui Sa pükste kitsamaks tegemise õpetuse kiirelt valmis saaksid :)Juba tükk aega passivad ühed väga ilusad teksad kapis, kuid on veidi liiga laiad... Jään ootama :)

  ReplyDelete