Moešopingul

Täna toimus siis rotermannis Moešoping. Ausalt öeldes olen ma omadega nii läbi, et ei viitsi eriti kirjutada ( magada sain öösel umbes 2 tundi).
Kõik läks super hästi. Modellid olid muidugi eriti SUPER ( Kairit, Mariin, Linda, Madli, Emilia ja Crislyn). Meigi tegi mu neiudele Anrike Piel, kes on ka imeline fotograaf ja tema loominguga saate tutvuda SIIN . Veel oli mul suureks abiliseks neiu, kes kohe ei suutnud niisama paigal istuda, aitähh sulle Lisa Mai. Tema tegemistest saate lugeda SIIT . Kõiki pilte siin veel ei ole. Võibolla lisan need hiljem juurde või teen uue sisse kande. Ja kindlasti tuleb modellidega kunagi ka photoshoot. Runway pildid on natukene udused aga seal oli tipake pimeda võitu kahjuks. Jah punaseid parukaid ei tulnud kuna neid teha oli ikka liiga aega nõudev.Ühte parukat oleksin teinud 2 h ja modelle oli 6 tükki. See oleks olnud liiga kallis+ aega nõudev+ see mille ma valmis tegin nägi väga mopi moodi välja:D Kõigil modellidel olid lokid, kuldsed silmalaud, joonistatud tedretähnid ( mida ma absoluutselt armastan ja ilmselt maalin nii mõnigi kord need endale näkku), laineri joon ja punased huuled. Fab!

Muidugi shoppasin ka ise ja sain vapustavalt häid asju. Kaunalt soetasin sweatpantsid, flamingodega kõrvarõngad ja need vapustavad teksad...lõõõv need on niii ilusad ja Kauna sõbrannalt sebisin ära kella ja kaelakee, mida ma siia maani imeltlen. Siis ühelt väga ilusalt neiult sain seeliku, pluusi, särgi, tuulejope ja ühe mummudega pluusi. Oleksin tahtnud veel ühte särki aga ma unustasin ära ...ja nüüd nii põen oleks nii tantnud seda (neiu kui sa seda näed ja mu ära tunned siis anna teada äkki on see veel alles) . Ma olen super rahul oma ostudega. Panen ka nendest paar pildikest siia kõige alla.


Kogu mu kollektsioon. Vasakult: Emilia, Mariin, Linda, (mina), Madli, Kairit, Crislyn.

Linda, Emilia, Kairit, Crislyn

Linda kõrval tundun ma üsnagi kiilakas:D

Emilia esiplaanil

Kairit eriti uduneCrislyn

Madli

MariinLindaMariin saab silmad kuldseks ...

...ja Linda ootab järjekorras

Emilia tegi pulliOur backstage

ShoppasinAnete Palmiku stange täis üli armsaid asju. Tutvu temaga loominguga SIINAinuke musta pluusiga modell kes võtta oli osutus meheks, nii et naised ostke õlakuid mu käest :D( tänud Kristjanile )

Jhaaa roosasid on kaa:D

Komplektid

Mariin ja Lisa backstage footage

Crissu smuutit nillimas.

Kõik minu neiud!

Mõned ostud mille viitsisin üles pildistada:


Nahkhiire lõikega pluus 40.-

Püksid 150.-,

Kaelakee 75.-

kell 50.-, kõrvarõngad 50.-

Share this:

ABOUT THE AUTHOR

Ceyron Louis

Hi! I'm Marley. I create stuff

  Blogger Comment
  Facebook Comment

8 comments:

 1. ahh.... su looming on nice
  + teksad ja kell... super!
  sa vist väga kella müügist huvitatud pole jep`?

  ReplyDelete
 2. kas see kell on kuskilt eestust ostetud alguses ? :D

  ReplyDelete
 3. ....No kui ma selle just ostsin miks ma peaksin seda müüüa tahtma? Ja pole õrna aimugi kust see pärit on.

  ReplyDelete
 4. Kell on super cool , looming on samutu väga hea :)

  ReplyDelete
 5. Tänud ma ise ka kellaga rahul...loominuguga üldse mitte rahul.

  ReplyDelete
 6. Oeh jaa...see kell on mul juba ammu nii südames, aga kaupsist ei raatsi osta see mingi 430 v midagi sellist ja nüüd said nii odavalt, vot see on alles väärt leid.

  ReplyDelete
 7. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete